(050)  374-00-74,(0372)  950-960
(050)  978-51-00 (Viber)
вул.Героїв Майдану 186Б ( вул.Червоноармійська )

На ринку нерухомості, переважно, представлено вторинне житло в Чернівцях, яке має масу недоліків незалежно від внутрішнього стану квартири. Серед неприємних моментів - застарілі інженерні комунікації в будинку, недостатня для сучасного життя потужність електричної мережі, малий залишковий ресурс будівлі в цілому.

При цьому, квартири в новобудовах позбавлені цих недоліків, і повністю оптимізовані під сучасні вимоги комфортабельності.

Переваги квартири в новобудові

Повноцінний ресурс будівлі і висока сейсмічна стійкість, продиктована сучасними будівельними нормативами.

Багато новобудов облаштовані незалежними електричними підстанціями (немає перевантажень в мережі і залежності від поломок застарілого обладнання).

Вся електропроводка в квартирах і підводка електричних комунікацій до будинку мають високу пропускну здатністю, що забезпечує високу безпеку і відсутність поломок в енергомережі через перевантаженість.

Максимально вигідне співвідношення вартості квадратного метра до терміну служби будівлі в цілому.

Можливість завчасного розрахунку планування з подальшою його реалізацією.

При купівлі квартири від забудовника ризики практично відсутні, а угода купівлі-продажу виконується максимально прозоро, без ризиків.

Новобудови в Чернівцях

Будівельна компанія «Сузір'я» має виключно позитивну репутацією у сфері будівництва і пропонує потенційним покупцям вигідні умови на придбання нерухомості в новобудовах міста Чернівці. Переваги даної компанії в надійності, високій якості будівництва, а також доступних цінах на нерухомість будь-якого рівня. Так, на даний момент актуальна вигідна розстрочка від забудовника, яка дозволяє максимально заощадити, і розподілити внесення оплати за квартиру на певний час. Також можна купити квартиру в Чернівцях із суттєвою знижкою, оформивши угоду купівлі-продажу до моменту введення будинку в експлуатацію. В даному випадку вигідніше всього розглядати об'єкти, будівництво яких тільки запущено. На початкових етапах зведення будинку ціни за квадратний метр житла мінімальні, і зростають аж до моменту здачі об'єкта в експлуатацію.

 

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин, першим дізнаватися про акції та цікаві пропозиції, стежити за ходом будівництва? Просто підпишіться на нашу розсилку.